Contact

Af en toe heb je een kader- of bestuurslid nodig om je vragen bij kwijt te kunnen. Deze zijn meestal op de vrijdag en de zaterdag aanwezig, maar wat als je ze doordeweeks nodig hebt? Dan gebruik je onderstaande contactgegevens! Voor meer informatie over de locatie van onze blokhut kan je hier terecht.

Algemeen

Algemeen info@scoutinglido76.nl
Bestuur bestuur@scoutinglido76.nl
Secretariaat secretariaat@scoutinglido76.nl
Telefoon gebouw 026-32 19 52 6 (Dit nummer is niet voor informatie over verhuur
en/of beheer van de blokhut!)
Lasergameverhuur WIJ VERHUREN ONZE LASERGAME SETS NIET MEER
Zaalverhuur WIJ VERHUREN ONZE ZAAL OP DIT MOMENT NIET.

Speltakken

Vind je het leuk om een keer te kijken bij een van onze speltakken? Stuur een mailtje!

Bevers bevers@scoutinglido76.nl
Welpen welpen@scoutinglido76.nl
Scouts scouts@scoutinglido76.nl
Explorers/Explo explorers@scoutinglido76.nl
Pivo pivo@scoutinglido76.nl
Duckstam stam@scoutinglido76.nl

Vertrouwenspersoon/-contact

Als er sprake is van een calamiteitensituatie, zoals grensoverschrijdend gedrag, een ongeluk of een sterfgeval, staan onze bestuursleden je graag te hulp op bovenstaande gegevens. Ook kun je altijd contact opnemen met het landelijk opvangteam van Scouting Nederland. Dit team bestaat uit landelijk vrijwilligers die groepsbesturen adviseren over hoe ze hiermee om kunnen gaan. Deze vrijwilligers zijn ervaren in de hulpverlening en hebben veel ervaring met dit soort situaties. Zij verwijzen Scoutinggroepen indien nodig door naar de juiste instanties. Meer informatie over het landelijk opvangteam is hier te lezen.